Social Genetics

Дізнайся свій Унікальний Типаж
по Соціальній Генетиці.
Один із 331 776 типажів.
Тренінг у Рівному
globe
Стань учасником нового сучасного руху "Social Genetics".
sg
Познайомся ближче з Соціальною Генетикою та її можливостями.
dna
Пройди Тест на Соціальный Типаж.
refresh
Позбудься від Паразитів і Жертв, які не дають можливості отримати Результат.
Соціальная Генетика
 • Соціальна генетика – нова, найсучасніша система визначення вроджених здібностей людини. Унікальність системи у тому, що відбувається поділ на 331 тисячу 776 типажів. Це дає можливість дуже точно визначити здібності людини і вид діяльності, у якій вона буде максимально ефективною.
 • Система направлена на практичне застосування і на досягнення реальних результатів.
 • Соціальна генетика вирішує ряд проблем пов’язаних із реалізацією людини, направленням її навчання і вибору професії.
 • А також виховання дітей у напрямку генетичних здібностей, для майбутньої реалізації.
 • Допомагає правильно будувати відносини, з врахуванням особливостей типажів, що дозволяє такій сім’ї бути щасливою на довгі роки.
 • Використовується для створення ефективних і успішних команд у будь-якій сфері діяльності, спорті, роботі, бізнесі, політиці і т.д.
ТЕСТИ У СОЦІАЛЬНІЙ ГЕНЕТИЦІ
 • Соціальні типажі – це набір із генетичних здібностей людини на різних рівнях свідомості. Чітке визначення власного набору дозволяє визначити ту точку прикладання зусиль, де буде досягнута максимальна ефективність.
 • 331 776 типажів дають можливість для точного налаштування у складній системі цього світу. І саме це дає можливість реалізуватися, тобто стати потрібним, цінним, затребуваним спеціалістом, з хорошою оплатою праці. Чітке розуміння своїх можливостей стало визначаючим фактором для працевлаштування.
 • Пройти тест досить просто. Соціальні технологи за допомогою різних комбінацій задач і питань, виявляють Генетичні Здібності Свідомості на різних рівнях і видають рекомендації для ефективного використання індивідуальних особливостей.
СОЦІАЛЬНЕ ПРОГРАМУВАННЯ
 • Давно вже не секрет, що існують різні методики маніпуляцій людською свідомістю. Деякі з них активно використовуються у Рекламі, у НЛП і т. д. І якщо ви думаєте, що вас вони не стосуються, то ви глибоко помиляєтесь. Всі ці методи і прийоми використовуються проти нас свідомо чи не свідомо. І заважають нам повністю проявляти свої генетичні здібності.
 • У кожного із вас бувають моменти, коли ми щось робимо проти своєї волі. Відчайдушно не бажаємо це робити, але по якійсь причині все таки робимо. Ходимо в гості через силу, відповідаємо на дзвінки зціпивши зуби, залишаємось працювати понаднормово, погоджуємось свідомо на гірші варіанти, надаємо послуги знайомим і т. д. По якій причині?
 • Просто не бачимо і не розумієм, як нами маніпулюють і як ми самі маніпулюємо іншими. А разом з тим, механізм, винятково простий. Його легко показати на практиці, і відчути, як сильно це діє на будь-яку людину. У Соціальній Генетиці всі механізми маніпуляцій викриваються і стають очевидними. І один раз усвідомивши, як це відбувається, отримуєш свободу від маніпуляцій. І маєш можливість діяти в своїх інтересах, реалізовувати свої Істинні Генетичні Здібності.

 • Стань Успішним! Визнач точку реалізації своїх здібностей.
 • Дізнайся свій Унікальний типаж по Соціальній Генетиці, один з 331 776 типажів.
 • Визнай свій Генетичний Талант. Дар, який ти отримав при народженні.
 • Позбудься Паразитів і Жертв, які заважають отримати Результат.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Відгуки

Через кілька місяців після закінчення курсу по Соціальній Генетиці, я зрозуміла - це була моя доля.

Я сильно змінилася: перестала скаржитися і ігнорувати свої бажання, навчилася говорити «ні», коли дійсно цього хочу. Я почала використовувати своє право на щастя по повній програмі.

Бажаю всім реалізуватися і нехай СоцГен вам в цьому допоможе!

Ходиш однією і тією ж вулицею роками, і не помічаєш її, а потім, в один момент, не впізнаєш... немов пелена спадає з очей, пелена чужих думок, зобов'язань і вимог...

Соціальна Генетика допомогла мені розібратися в собі, допомогла відкинути зайве зі свого життя, допомогла знайти дорогу, якою б мені хотілося йти.

.. щасливою можна бути і на своїй вулиці.

Заняття дали можливість зрозуміти себе і оточуючих.

У мене з'явилися інструменти для уникнення конфліктів. Я, нарешті, змогла налагодити відносини в багатьох сферах життя: на роботі, в сім'ї, з самою собою.

Я щиро дякую за отримані знання і раджу всім приєднатися!

avatar
Підприємець, Рівне

Соціальна Генетика дала мені відповіді на всі запитання.

Виявляється, є причина того, що вам спонтанно можуть нагрубити, і є причина вашому гарному настрою, і навіть є причина того, чому розпадаються сім'ї. Більш того, СоцГен пояснив, як це регулювати, як, нарешті, "стати біля керма", а не бути звичайним пасажиром.

avatar
Молода мама, Житомир

Я всегда жила с ощущением, что хотелось бы изменить что-то в жизни, но что и как менять – было непонятно. СоцГен подсказал мне, в каком направлении двигаться, как двигаться и как сделать поездку незабываемой!

За последние два года, после окончания занятий, я сделала намного больше, чем за всю свою жизнь!

Тепер я знаю свої сильні і слабкі сторони, знаю, в якому напрямку мені треба розвиватися. Отримані знання допомогли мені зрозуміти навколишній світ і вчинки людей поруч зі мною.

Я вважаю, що цей курс є обов'язковим для проходження молодим батькам. Вони повинні знати, як правильно виховувати свою дитину, щоб він став успішним і реалізовував свої мрії, а не мрії батьків.

Дякую всій команді Соціальної Генетики!

avatar
Графічний дизайнер, Київ

Как писал Расти Беркус: "И вот в жизни происходит та таинственная встреча, когда кто-то говорит нам, кто мы, какими можем быть, и раскрывает наш самый большой потенциал."

В моей жизни этим человеком стал Сергей Стрилецкий.

avatar
Військовослужбовець, Рівне

Взагалі, Соціальна Генетика, це єдина річ, яка дійсно підштовхнула мене до розуміння того, хто я і чим мені варто займатися.

Я зрозумів, що мене надихає і що мені подобається робити.

Сергій пояснив, як відкрити очі і навчиться бути щасливим

Для ефективного виконаня практичних вправ на тренінгу, кількість учасників обмежено до 10 чоловік
Рівне
Місце проведення:
Вул. Словацького, 4/6,
Бізнес-центр "Словацький"
3 поверх, офіс 337
Координатор Альона
+38 (068) 036 05 37
socgen@ukr.net